Ürünlerimiz
 
Söğüt dekorasyon, perde sistemleri konusunda, dünya piyasalarinda jaluzi perde de en son devrimleri gerçekleştiren, danimarka faber firmasının ürünü, "Faber Softline" 'nı , haziran 97'den beri, lisans garantisinde, Türkiye'de imal etmektedİr.

Ayrica dünya piyasalarinda ilk defa, kıvırma çubuğu ve çekme ipi olmayan tamamen yeni "Faber Softline minimatic" jaluzi perdenin imalatını kasim 2000 tarihinden itibaren yapmaktadır..

 
 
Böylece, "ipler uzun, çubuk kırıldı, ip ve çubuk görüntüsünü istemiyorum" gibi yorumlar kendiliğinden ortadan kalkmaktadır..

Projeksiyon ve konferans salonlarında kullanılmak üzere, karartma "kaset stor" , manuel veya elektronik "faber-2000" ve "multi stop sistemleri" mamullerimiz arasındadır.

Otellerde, yatak odalarında, çocuk odalarında kullanılmak üzere karartma stor perde veya karartma astar kumaş perde, ayrıca, Türkiye piyasalarında yeniden gelişen stor perde sistemi, yeni bİr malzeme (sun-screen stor perde) ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.. çeşitli renk ve ışık geçirgenliğinde olan bu malzemeler, elyaf ve pvc esaslı, alev almaz, termik özelliklere sahiptir.. Güneşi ve ışığı en iyi şekilde filtre etmektedir..

Söğüt dekorasyon, faber mamulü 50 mm (5 cm) genİş jaluzi charliston ve gallery sistemlerini programına almıştır. Firmamiz orjinal İskandinav ağacından 50 mm ahşap jaluzileri, bambu ve ahşap stor perdeler, alman "erforoll" firmasının, manuel ve elektronik mafsallı tenteleri, sky-light çatılar için ve winter garden'lar için elektronik omega tente sistemleri, orijinal avusturya menşeyli, her türlü dış etkene dayanıklı ahşap panjur (tamami ithal) ve perde sistemleri konusunda daha birçok yenilikler ile, siz sayın müşterilerine , yerinde montajlı, hizmet vermekten memnunluk duyacaktır.

 
Ürün Listesi
 
Ahşap Jaluzi Jaluzi
   
Dikey Perde Tente
   
Stor Kış Bahçesi ve Eğimli Cephe Sistemleri