Dikey Perdeler
 

Perdelerde çok çeşitli kumaş ve renk seçeneği bulunur. Düz keten kumaşlardan zarif jakarlı kumaşlara hatta alüminyum ve pvc lameller olmak üzere çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Her türlü dekorasyona uyum sağlayacak kadar çok seçenek sunar.

Bugünlerde başınızda böyle bir dert varsa ve klasik perdeler dışında farklı alternatifler arıyorsanız stor ve jaluziler üzerinde biraz düşünmelisiniz. Değişik malzemelerden üretilen bu perdeler yer aldıkları mekanı olduğundan çok daha geniş göstermeleri, az yer kaplamaları ve pratik oluşlarından dolayı gitgide daha çok beğeniliyor. Hafif, şık ve şeffaf görünümleriyle bu perdeler sizin de ilginizi çektiyse, gelin kendinize ve evinize bir ayrıcalık tanıyın.

Ayrıca bu seçenekler arasında PVC dikey perdelerde mevcuttur.

Teknik bağlantı şekilleri için tıklayın.

 
 
 
   
 
 

Boş bir eve girdiğimizde ilk yaptığımız iş, pencereleri bir şekilde örtmektir. Pencerelerin giysisi perdeler bir evin en vazgeçilmez detaylarının başında gelir. Özel yaşantımızı gizler, keskin ışığı engeller belki biraz da soğuğu önler. Yani işlevseldir. Aynı zamanda dekoratif niteliklidir. Mekanı tammalayıcı bir etkisi vardır. Eğer içinde yaşamaktan hoşlanabileceğiniz bir ortam yaratmak istiyor, bunun için uğraşıyorsak eşyalarla perdeler arasındaki uyuma dikkat etmeliyiz. Ancak perde seçimi zor bir iş. Önümüzdeki seçenekler o kadar çok ki, bir tarafa varmak kolay değil. Maliyeti ise oldukça yüklü.